Šetrné svezení
Crosco je nejenom motoběžka s extrémně nízkou spotřebou(1,3L/100km), ale díky svým jízdním možnostem ušetří i spoustu vašeho drahocenného času.
Kompletně bez papírů
Na rozdíl od skútru nepotřebujete na řízení Crosca řidičák ani povinné ručení, prostě nastartujete a jedete.
Absolutní svoboda
Motoběžka je naprosto univerzální dopravní prostředek. Jezdí skvěle stejně tak na silnici jako na chodníku a cizí jí není ani jiný terén. Na cestu do práce přeplněnou Prahou ideální

O nás

Jsme parta dnes již profesionálních nadšenců, kteří si sami velmi oblíbili jízdu nejen na motoběžce Crosco. Rozhodli jsme se tuto naši zálibu rozšířit i mezi ostatní a nabídnou alternativu ke skútrům, ale překvapivě i MHD. Můžete u nás motoběžky zakoupit, ale samozřejmostí i před samoutnou koupí je, že máte možnost motoběžku vyzkoušet. Naše Crosco motoběžky Vás dostanou všude, protože s nimi skutečně všude můžete jezdit.

Hledáte ideální dopravní prostředek na cestu do práce, výlet nebo trénink? Baví vás svoboda pohybu a neradi se na někoho mačkáte v MHD? Tak pravděpodobně pro vás je motoběžka Crosco ideálním řešením. Nejenom, že k jezdění nepotřebujete řidičský průkaz a povinné ručení, ale můžete s ní jezdit kdekoliv. Cyklosteska, silnice, polní cesta, nedělají motoběžce žádný problém. Představte si klidnou jízdu, zatímco všichni ostatní čekají v zácpách na semaforech.

Cestujte kamkoliv. Cestujte s motoběžkou Crosco.

Chcete se projíždět parkem, jen tak si jezdit po malé vesnici nebo se budete prodírat rušným městem? Díky unikátním vlastnostem se motorová koloběžka Crosco hodí do každé situace.

Bez řidičáku

Bez řidičáku

Řidičský a technický průkaz můžete nechat doma.

Nízká spotřeba

Nízká spotřeba

1,3 litru na 100 km. To je 0,50 Kč na kilometr.

4taktní motor

4taktní motor

Benzínový motor, který vás poveze rychlostí 25 km/hod. Po malé úpravě až 45km/hod.

.

Kontaktujte nás

Adresa

Scooter Ride
Na Zderaze 2007/7,
Praha 2 - Nové Město
 

Prodej/Servis

Viktor Roušal
+420 604 242 477

Na Zderaze 2007/7,
Praha 2 - Nové Město
Viktor@croscopraha.cz
info@croscopraha.cz

 

Naši Partneři

  • slam-logo
  • trenyrkarna-logo
    trenyrkarna-logo
  • kruhac upraveny
  • poledance
  • kolo logo