Motoběžka CROSCO

Představíme, vyzkoušíte

Pomůžeme Vám v rozhodnutí! Crosco motoběžku si můžete před samotnou koupí u nás bezplatně vyzkoušet a je zcela na Vás zda si vyberete motor 37ccm 4T nebo 49ccm 4T. Necháme Vás se zamilovat na první plyn, zodpovíme Vám dotazy. Jsme si natolik jistí jejími přednostmi a kvalitou, že není třeba Vás přesvědčovat, po první jízdě už jí bude Vaše srdce patřit.

Hledáte ideální dopravní prostředek na cestu do práce, výlet nebo trénink? Baví vás svoboda pohybu a neradi se na někoho mačkáte v MHD? Tak pravděpodobně pro vás je motoběžka ideálním řešením.

Nejenom, že k jezdění nepotřebujete řidičský průkaz a povinné ručení, ale můžete s ní jezdit kdekoliv. Silnice, cyklostezky ani drsnější terén nedělají motoběžce žádný problém. Představte si klidnou jízdu, zatímco všichni ostatní čekají v zácpách na semaforech.

Výjimečnost

Motoběžka Crosco je vyjímečná i svým dobrým výkonem díky špičkovému 4 taktnímu motoru můžete uhánět rychlostí až 40 kilometrů za hodinu a díky výbornému variátoru není problém ani strmý kopec s pořádným batohem na zádech. Se spotřebou pouhých 1,3L benzinu na 100 kilometrů se tak jedná o finančně velmi atraktivní dopravní prostředek např. oproti skútrům a to bez potřeby jakýchkoliv nutností s vyřizováním dokladů, kontrol technického stavu atp. Crosco je plně schváleno pro provoz v České republice.

Motorová koloběžka Crosco je zajímavý prostředek pro dopravu po městě nebo dojíždění mezi vesnicemi. Je to bezvadným řešením pro starší lidi, kteří již nechtějí, nebo nemohou řídit a na běžné kolo nemají fyzičku. Pro ty, co nikdy neřídili silnější stroj, je to i pěkná zábava. A pro ty co nefandí procházkám to může být šikovný prostředek na výlet.

Výhody oproti jiným dopravním prostředkům

Motoběžka Crosco má své velké plusy oproti jiným dopravním prostředkům a to jak ve městech, tak i na vesnicích. Nemusíte se totiž nikterak omezovat. Jste páni svého času, ale i trasy, kterou si zvolíte. Můžete s ní klidně jezdit na chodníku, což se skútrem ani babetou nelze. Tím pádem můžete skutečně ušetřit na svých cestách spoustu času a také se podívat tam, kde byste normálně s motorovým vozidlem nemohli. Je to stroj velice šetrný a jeho provoz je tak nenáročný, že je levnější než kupovat lístky na MHD. Šetří tak i vaši energii, protože si poradí hravě i s kopci. Nemluvě o ušetřeném času, který nebudete muset trávit čekáním na vozidla MHD nebo stáním na semaforech a v kolonách.

Technický popis

Druh motoru  4-taktní
Zdvihový objem motoru 37 ccm nebo ***49 ccm
Max. výkon 1 kW / 1,36 k při 7000 1/min 
Max. kroutící moment 1,6 Nm při 5500 1/min
Převodovka variátor CROSCO *
Rychlost (max.) 25/43** km/h
Palivová nádrž 2 l
Spotřeba 1,3 – 1,5 l/100 km
Dojezd (max.) 130 km
Hmotnost 26 kg
Nosnost 120 kg (testováno 160 kg)
Brzdy kotoučové (mechanické)
Přední vidlice odpružená (olej/pružina)

* variátor CROSCO plně nahrazuje 5-stupňovou automatickou převodovku
** po odblokování motoru na rychlost vyšší než 25 km/h je s koloběžkou CROSCO možné jezdit bez technického a řidičského průkazu jen mimo pozemní komunikace

*** cena s motorem 49 ccm 39 990,- 

Rozměry

Ceník

Motorová koloběžka 4T motor 37 ccm 

-vidlice odpružená (olej/pružina)

-brzdy mechanické kotouče

-sada blatníků Crosco

od 25690,- Kč
   
   
   
   

Návody, legislativa, informace

FaLang translation system by Faboba

.

Kontaktujte nás

Adresa

Scooter Ride
Na Zderaze 2007/7,
Praha 2 - Nové Město
 

Prodej/Servis

Viktor Roušal
+420 604 242 477

Na Zderaze 2007/7,
Praha 2 - Nové Město
Viktor@croscopraha.cz
info@croscopraha.cz

 

Naši Partneři

  • slam-logo
  • trenyrkarna-logo
    trenyrkarna-logo
  • kruhac upraveny
  • poledance
  • kolo logo