Elektroběžka CROSCO

Je dopravní zácpa vaší noční můrou?

elektro1

Máte rádi výlety do přírody, ale kolo vám nepřirostlo k srdci? Máme pro vás jedinečné řešení. Elektroběžka Crosco EK-Line. Elektroběžka EK-Line je skutečně ideální dopravní prostředek i parťák na výlety. A proč si to myslíme?

Tak zaprvé, elektroběžka má velice kompaktní rozměry, takže pokud ji chcete využít jako alternativní dopravní prostředek do hustého provozu, nenajdete žádnou lepší variantu. A to i v případě, že nevlastníte řidičský průkaz. Na elektroběžku totiž žádného řidičského oprávnění není třeba. I přes přídavný motor je to totiž stále koloběžka. A s koloběžkou se můžete pohybovat po chodníku, po silnici, po polní cestě, zkrátka jak je zrovna libo. Zajímá?

Jistě. A to ještě nevíte vše. Modely EK-Line totiž přišly o klasický spalovací benzinový motor, který jsme nahradili bezkontaktním elektromotorem o výkonu 1000W, takže se na ní můžete pohybovat i po evropských metropolích a to i při smogových omezeních. Že šetříte přírodu, asi není nutné zdůrazňovat. Milovníci spáleného benzinu sice možná uroní slzu, leč nový voňavý a tichý model je i tak zcela nadchne.

 

A jak jsme na tom s rychlostí?

elektro2

Standardně nastavená maximální rychlost z výroby je 25 km/h. Pro zaryté milovníky rychlosti je tu ovšem ještě šance dodatečné úpravy se zvýšením rychlosti až na 36 km/h. A to, řekněte sami, už celkem svižně sviští.

Přitom dojezd při standardní rychlosti 25 km/h a zátěži kolem 80 kg je úctyhodných 35, respektive 90 km. A to je již celkem slušná porce. A když vám dojde baterie? Což o to, stát se to může, když si zapomenete dobít mobil, můžete opomenout i koloběžku. Ale zde, na rozdíl od telefonu můžete ještě vždy zapojit vlastní pohon.

Základní výbava? Víc nepotřebujete.

Ani výbava nového modelu není opomenutelná. Elektroběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami, dvaceti palcovými koly, odrazkami s integrovaným LED světlem a tempomatem. Navíc tento model nemusíte nikde parkovat a klidně ho můžete vzít sebou domů, či do kanceláře aniž byste porušili jakékoli bezpečnostní předpisy. A co víc? Bez potřeby jakýchkoliv nutností s vyřizováním dokladů, kontrol technického stavu atp., je elektroběžka Crosco plně schválena pro provoz v České republice.
A protože nám jde vždy o spokojeného zákazníka, před vlastním prodejem vám elektroběžku přivezeme a předvedeme.

S elektroběžkou Crosco tak šetříte čas, peníze, přírodu a nervy. Už vám někdy někdo nabídl víc?

 

Technický popis

CROSCO EK-Line basic
(Koloběžka vybavená dodatečně pomocným elektrickým pohonem)      

CROSCO EK-Line basic long
(Koloběžka vybavená dodatečně pomocným elektrickým pohonem)

Baterie: LiNiMnCO2 48V 12Ah Baterie: LiNiMnCO2 48V 25Ah
Nastavení z výroby 25 km/h, maximální možné nastavení rychlosti cca 36 km//h      Nastavení z výroby 25 km/h, maximální možné nastavení rychlosti cca 36 km//h
Dojezd: při rychlosti 25 km/hod 35 km při zátěži 80 kg Dojezd: : při rychlosti 25 km/hod 90 km při zátěži 80 kg
Typ motoru: bezkontaktní motor (pulzní, bezúdržbový) Typ motoru: bezkontaktní motor (pulzní, bezúdržbový)
Max. výkon motoru: 1000 W Max. výkon motoru: 1000 W
Hmotnost: 35 kg (včetně baterie) Hmotnost: 38 kg (včetně baterie)
Maximální nosnost: 120 kg Maximální nosnost: 120 kg
Celkové rozměry (d x š x v): 1650x730x950 mm Celkové rozměry (d x š x v): 1650x730x950 mm
Kola/pneu: 20“/20x2,125 Kola/pneu: 20“/20x2,125
Brzdy: Kotoučové Brzdy: Kotoučové
Tempomat Tempomat
Sirénka Sirénka
Zadní a přední odrazka s integrovaným LED světlem Zadní a přední odrazka s integrovaným LED světlem

 


Návody, legislativa, informace

Ceny: od 34000,- s Dph

FaLang translation system by Faboba

.